foto1
Józef Szymulski Bridge Club Online
foto1
Zapraszam na turnieje Brydża Sportowego
foto1
Indywidualne i Parami
foto1
Punktacja Długofalowa
foto1
Powodzenia i zadowolenia z gry


WYNIKI - PUNKTACJA

Wyniki na BBO
Punktacja Rok 2017
Punktacja Miesięczna
Punktacja LATO _ JESIEŃ

POSŁUCHAJ - ZOBACZ

Na ryby

Starsi Panowie

Licznik Odwiedzin

DzisiajDzisiaj53
WczorajWczoraj103
W tygodniuW tygodniu418
W miesiącuW miesiącu2072
RazemRazem4873
US
UNITED STATES
US

***Aktualnie Online***

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Regulamin Bridge Club Online

1. Turnieje dla zawodników polskich, polskojęzycznych i zagranicznych,  posiadających w swoim profilu na BBO pełny opis.

2. Na 1 min przed rozpoczęciem turnieju zamyka się zapisy ( limit ) a wszyscy niezalogowani zawodnicy zostaną wyrejestrowani. 

3. Obowiązuje gra w jednakowym tempie, bez namysłów. Czas na odzywkę to 45 sec. Zawodnik wymieniony nie powraca do gry.

6. Zabronione jest komunikowanie się zawodników na czacie stolika po rozpoczęciu licytacji.

7. Funkcja COFNIJ w trakcie turnieju jest włączona. Preferowane jest "fair play" i akceptacja cofnięcia przez opozycje. Odmowa może zastąpić wyłacznie w sytuacji, gdy cofnięcie odzywki lub zagrania może spowodować przekazanie niedozwolonej informacji lub pokazana karta ma znaczenie dla wyniku rozdania. Można wstrzymać grę i zawołać sędziego dla rozstrzygnięcia sytuacji.

8. O ile widać, że brak czasu wynika z przyczyny niezależnej od zawodnika, należy zgłaszać taką sytuację sędziemu.

9. Wezwania sędziego przyciskiem SĘDZIA. Inne wezwania ( czat ogólny, prywatny, bez wpisania informacji ) nie będą respektowane.

10. Niedozwolone jest używanie bluff'u w licytacji. Za użycie odzywki bluff'owej w turniejach indywidualnych, sędzia może dokonać wymiany zawodnika a w turniejach par zmienić wynik rozdania na korzyśc opozycji..

11. W turniejach indywidualnych nie alertuje się odzywek ani nie ma obowiązku alertowania ani wyjaśniania odzywek. Należy z nowym partnerem ustalić system na początku rundy. W turniejach par alertuje się wszystkie odzywki wymagające alertu. Brak alertu, zgłoszony przez opozycje, może spowodować zmianę wyniku rozdania lub jego zdjęcie z wyrównaniem dla opozycji. 

12. Obowiązuje kultura wypowiedzi. Rozmowy dozwolone są tylko przed lub po rozdaniu. Wszelkie odezwania w trakcie licytacji mogą spowodować uśrednienie rozdania z wyrównaniem A+ dla opozycji. Drastyczne przejawy arogancji w stosunku do innych zawodników lub sędziego skutkują wykluczeniem z turnieju a w szczególnych przypadkach wykreśleniem z listy startowej.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *