^Back To Top
  • CHOJNE - moje siedlisko

    Chojne - wieś 10 km na południe od miasta Sieradz. Mikroklimat, wieś od strony wschodniej otoczona zakolami i rozlewiskami rzeki Warty od południa rozległymi lasami obfitującymi we wszelkie dobra lesne, od strony zachodniej łaki i zagajniki. Pełna ekologia. Osiedliłem się tu w 1985 roku.

  • MILANÓWEK - miasto rodzinne

    Pochodzę z małego miasteczka a w zasadzie z miasta - ogrodu Milanówek 26 km na zachówd od Warszawy. Miejscowość ta zasłynęła z pierwszej w Europie fabryki jedwabiu naturalnego oraz z przepieknych willi w niepowtarzalnych stylach położonych na rozległych posesjach obfitujących w starodrzew dębów, platanów, grabów i rożnorakiej roslinności. W Milanówku osiedlali się zacni ludzie kultury i sztuki..

  • BRYDŻ - moja pasja

    Moje pasje to muzyka i brydż. Tak się złożyło, że ani w jednym ani w drugim nie odniosłem znaczących sukcesów co nie oznacza, że jestem w obu całkowitym dyletantem

Spacer po Chojnem

Please - YouTube

Odwiedziny

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3
mod_vvisit_counterWczoraj20
mod_vvisit_counterW tym tyg.135
mod_vvisit_counterPoprz.tydz.193
mod_vvisit_counterW tym mies.818
mod_vvisit_counterPoprz. mies.826
mod_vvisit_counterRazem32572

Online Now: 1
Your IP: 54.92.221.247
,
Today: lipiec 30, 2015

Goście Online

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Rok urodzenia 1944. Emeryt. Pasje: Muzyka, brydż sportowy
Rok urodzenia 1965, moja żona, niezastąpiona gospodyni domowa, ogródkowa, kulinarna mistrzyni. Bez Uli, która towarzyszy mi w życiu od 1985 roku, moje życie byłoby szare i smutne. Codziennie rano, gdy sie budzę, powtarzam sobie w duchu: dziekuję, że jesteś...
*** Wiktoria, rok urodzenia 1989. Absolwentka Technikum Informatycznego w Sieradzu. Uniwersytet Łódzki Wydz. Pedagogi *** Piotruś, rok urodzenia 1988. Absolwent Politechniki Łódzkiej. Własna firma, współpracownik Polsatu. Narzeczony naszej Wiktorii. ***
.... tu będzie niedługo "coś"
Nasza psina - Zuzia, podobno rasy "Wilczyca Transylwańska"
Rasowa Yorczyca, psina Wiktorii i Piotrka
Kot Bolek z miasta Łodzi "po przejściach" Wiktoria wybawiła go z syłki do schroniska dla kotów.

<--- Strona jest przeznaczina dla wszystkich pasjonatów Brydża Sportowego a w szczególności dla uczestników polskich turniejów bezplatnych na portalu Bridge Base Online. Zamieszczam na niej odnośniki do polskich turniejów bezpłatnych, wzorowanych na pierwowzorze punktacji turnieju "Przyjaciele Wronia", krótkie opisy i trochę zdjęć. Zapraszam na te zaprzyjaźnione strony, związane z naszym uczestnioctwem na Bridge Base Online. Portal BBO, gdzie spotykamy się na turniejach i w grach towarzyskich, ułatwia w dużej mierze wszystkim miłośnikom brydża, kontakt z tą dyscypliną sportu. Nie wszyscy mogą jeżdzić na zawody czy spotkania brydżowe i jedynym sposobem na to by pograć w doborowym towarzystwie jest sieć.

 

 

<---Na stronie zamieszczam również trochę informacji o mojej wsi Chojne i jej historii. Mikroklimat i ekologiczne położenie, to główne zalety tej miejscowości. Tradycje kulturalne i etnograficzne znane są nie tylko w Polsce ale też za granicą, dokąd na częste występy zapraszane są nasze zespoły ludowe "Sieradzanie" i "Kądziołeczka". 

 

 

 

 

 

<--- Grywam też "na żywo" w Klubie Warta - Sieradz. Tu zamieszczam trochę zdjęć z jednego z cotygodniowych turniejów, które cieszą się w Sieradzu sporym zainteresowaniem.

 

 

 

 <--- Tu przedstawiam zarys Panelu Licytacyjnego jakim grywam. Jest to "Kombinacja" WJ 2000/06/10 w mojej własnej wersji, być może nieco kulawej ale dla mnie wygodnej. Moich ewentualnych partnerów zapraszam do zapoznania się z tym plikiem, zapisanym w PDF a więc chyba prawie każdy będzie to mógł otworzyć i przeczytać.... wystarczy kliknąć na ikonkę

Moja strona ma w swoim zamierzeniu oddać obraz towarzyskiej gry w brydża na portalu BBO i w polskich turniejach bezpłatnych, organizowanych przez takich zapalenców jak Gagusia <-- tu strona, Gaja <-- tu strona czy Bogna a także pokazać poprzez przepiękną grafikę, stronęMgly <-- tu strona, jak brydż w swojej magii może przekladać się na artystyczne pasje.

"Szkoła Brydża" Pana Władysława Izdebskiego, gdzie można zagrać w turniejach treningowych, to dobry sposób na doskonalenie umiejętności brydżowych.

 Szkoła Brydża

Moim zdaniem najlepszy trener brydża sportowego w Polsce. Warto wejść na tę stronę - to kopalnia wiedzy brydżowej.

 

Copyright © 2013. Witryna prywatna CHOJNE  Rights Reserved.